«Якісні послуги роблять мене невразливим перед конкурентами», - луцький мануальний терапевт Іван Сергійчук

Друга публікація в рамках проекту «Успішні історії бізнесу» познайомить читачів з історією успіху партнера «УкрБізнесу» Ub.ua., лікаря - реабілітолога Сергійчука Івана Михайловича.

Моя зустріч з Iваном відбулася на його улюбленому робочому майданчику, у профілактичному центрі для оздоровлення хребта. Тут затишно, тихо, такий собі «острівець» здоров’я!

– Іване, готуючись до зустрічі з тобою, ввела у пошук «Лікування хребта, Луцьк» і відразу потрапила на твій центр! Це круто! Для людини, яка шукає допомогу у нетрадиційній медицині, дуже зручно, бо на сайті є вся інформація про вашу роботу.

– Так, насправді, це дуже зручно у роботі, бо ти вже не витрачаєш час на пояснення, людина сама спроможна зрозуміти: чи надаємо ми саме таку допомогу, чи це те, що вона шукала, чи може вона зі старту довірити нам своє здоров’я.

– З чого починалась твоя кар’єра?

– Все як у всіх! Спочатку навчання на лікаря-реабілітолога, самонавчання, переймав досвід роботи діда у народній медицині.

Потім вирішив почати власну практику. Спочатку у зйомному приміщенні, з невеликою кількістю послуг і пацієнтів. Далі звернень було чимало, а зручностей меншало! Виникла необхідність у великому приміщенні, з відповідним обладнанням! Це довготривалий процес, який зайняв багато часу і сил, але без цього вже не було б руху справи вперед!

Треба було на певний час «перекваліфікуватися» у менеджера і будівельника, але при цьому надавати людям фахову допомогу!

– Отже, твоя спеціалізація – це повернення здоров’я хребту не медикаментозними методами, а мануальними. Правильно?

– Правильно, але уточню, що мої пацієнти – це хворі, які мають проблеми у функціонуванні опорно – рухового апарату. Тобто вони мають не лише негаразди з хребтом, а й багато суміжних проблем і захворювань.

– Сучасна людина – здорова?

– На жаль, ні! Вона малорухлива. Може страждати, як від надмірних фізичних навантажень, так здебільшого і від їх відсутності. Проблеми із зайвою вагою, нездоровий спосіб життя – багато чинників, іноді цілий комплекс того, що забирає у людини повноцінне здоров’я і життя.

– Іване, якими досягненнями ти пишаєшся?

– Найвагоміше досягнення – це те, що я відкрив свій профілактичний центр для оздоровлення хребта. Це так серйозно, як одружитися чи народити дитину! Бо ти обираєш улюблену справу на довгі роки, а може, і на все життя! Ідеш до цього, готуєшся, відкриваєш, переживаєш, як піде, набиваєш шишки, шліфуєш, доводиш до досконалості, розширюєшся… То є велика робота, а бізнес називається малим!


– Як ти керуєш своїм бізнесом? У тебе є менеджер?

– Мені не потрібний менеджер у повному сенсі цього слова. Є доступні мені та зручні інтернет – послуги, якими я користуюся. Вже 7 років моїм партнером є інтернет – портал «УкрБізнес» Ub.ua.

Я зареєструвався, визначився у пакеті послуг, а далі, як кажуть, справа техніки: розповсюдження інформації про мене, мої послуги, наповнення сайту за моїм бажанням, звернення клієнтів за телефоном чи запитання. Це ті зручності, які позбавляють мене від зайвих витрат часу і грошей на рекламу, пошук клієнтів, опис послуги, найманих працівників – все це одним кліком можна дізнатися на сайті! От, до прикладу, рубрики мого сайту:

- про наш Центр;
- від чого ми лікуємо;
- контактна інформація;
- наші послуги;
- фотогалерея;
- відео для профілактики хребта;
- новини компанії;
- статті;
- оголошення;
- відгуки;
- питання і відповіді;
- працівники.

Краще не придумаєш! Доступно, як для малої дитини чи старенької бабусі!

– Знаємо, що у тебе є ще одне грандіозне досягнення – народження сина. Мовою бізнесу, найвдаліший проект і найвигідніша інвестиція! Наші вітання!

– Так, маєте рацію! Сподіваюся, що передам свої знання саме йому! Бо у нашій справі здібності, майстерність діагностики та лікування часто – густо мають спадкове походження.

– Ти свій хист до зцілення недуг також успадкував?

– Так, мій дід, Довгун Іван Прокопович, був знаним на всю Україну народним лікарем, цілителем, знахарем! Дід надавав допомогу людям майже 60 років, ставив на ноги, здається, вже безнадійних хворих. До нього везли пацієнтів з різних куточків Радянського Союзу! І це – за відсутності телефонного зв’язку, не кажучи вже про мобільний чи інтернет. Його знаходили всі ті, хто вже не покладався на традиційну медицину.

Я багато років спостерігав за дідом, вчився, наслідував, переймав його дар. А згодом Іван Прокопович став не тільки моїм наставником, а ще й партнером у справі, тому центр має у своїй назві подвійне прізвище: «Довгун – Сергійчук»!

– Проте, справа не тільки у спадкових здібностях. Ти зміг організувати це у бізнес.

– Думаю, це був єдиний спосіб зробити все правильно. Я відкрив свій центр, де все облаштовано і продумано до найменших дрібниць, щоб пацієнтам було зручно і комфортно поправляти своє здоров’я, а мені – працювати! Дід повсякчас нагадував мені дуже мотивуючу фразу: «Працюй, небоже, то й Бог поможе!». Під таким гаслом і живу!


– Відчуваєш конкуренцію?

– Як такої конкуренції я не маю, бо у мене своя методика – авторська. Звернень багато і всі вони різні: складні і ще складніші. Пацієнти звертаються у мій центр, бо мають хороші відгуки про наше лікування. Записуються задовго до прийому. «Сьогодні на сьогодні» беру лише пацієнтів із гострим болем. Лише мої якісні послуги роблять мене невразливим перед конкурентами!

– Якби до тебе за консультацією звернувся новачок у бізнесі, щоб ти йому порадив?

– Якщо є ціль, то людина сама дійде до її втілення. Але у будь – якій справі треба бути професійним, «ловити новинки», жити технологіями сьогоднішнього дня, бо все це дуже спрощує справу, розвантажує тебе, вивільняє час для головної роботи! Тому я завжди «ЗА» корисні новинки у сфері інтернет- послуг!

– Кажуть, що той лікар хороший, який бачить пацієнта рідко! Як у тебе?

– Правду кажуть! Я не Бог – зробити неможливого не можу. Але, якщо пацієнт буде дотримуватися рекомендацій, методики, буде працювати з недугою, то результат буде! Після вдалого лікування зазвичай лікар рідко бачить пацієнта, хоча буває й таке, що ми стаємо хорошими товаришами.

– Є пацієнти, яких запам’ятовуєш на все життя?

– Є! Була жінка, яка довгий час не могла завагітніти. Звернулася до мене, бо вже обыйшла всі клініки, а результату бажаного не було. Допомогла мануальна терапія. Фінал – позитивний, є дитина!

Поставив на ноги чоловіка, який не ходив вже кілька років. Хлопці повертаються з війни. У них не тільки болить тіло, ще більше вони відчувають біль душі… Тому надаєш допомогу тілу, а переживаєш за душу… Коли маєш такі випадки зі щасливим завершенням, є бажання працювати, крила виростають! Це дуже дорогі і цінні відчуття!

– Яке твоє ставлення до проблеми робочої міграції?

– Мені дуже шкода, що людина зважується залишити свою землю, рідних, їде за кордон. Особливо боляче, коли бачу, що мігрують «мізки» нації! Я прихильник думки, що треба шукати способи і можливості застосувати свої знання і досвід тут, у своїй країні!

– Я так розумію, що улюблена робота забирає практично весь вільний час. Як відпочиває реабілітолог?

– У лікаря - реабілітолога є своя методика, яка допомагає «відключити» роботу на певний час! А ще, як і більшість чоловіків, я люблю полювання, риболовлю!

– Що у планах?

– Розширюю приміщення для роботи, перетворюю їх у робочі функціональні кабінети. Хочу залучити до співпраці фахівців, які будуть надавати допомогу людям, що страждають від головного болю. Працюю над новими методиками, техніками. Хочу допомогти якомога більшій кількості людей, але доба має лише 24 години! Тому працюю, удосконалююся!

ДУМКА ЕКСПЕРТА

Директор порталу «УкрБізнес» ub.ua Цейко Валентин Миколайович:Нам приємно співпрацювати з такою цікавою людиною, як Іван Михайлович Сергійчук! Він вміє і хоче лікувати - ми робимо все для того, щоб бути корисними у його справі! Таким клієнтам легко пропонувати та застосовувати наші технології, бо справу веде фахівець, з великим досвідом роботи та відповідальністю.

Ми сприяли тому, щоб створити оптимальні умови для поширення його методик та технік у доступній та зрозумілій людині формі. І це дало гарні показники! Для прикладу, за місяць, понад 500 користувачів переглянули послуги центру. Люди цікавилися, як лікують міжхребцеву грижу без оперативного втручання, мануальною терапією хребта, курсами масажу. Ми створили такі умови, щоб поляки, білоруси, росіяни змогли стати користувачами сайту.

У середньому, за місяць, упродовж дня, 20 людей цікавляться номерами телефонів центру. Відвідувачі сайту Івана активні у рубриці «Запитання», такий опосередкований контакт є своєрідною першою консультацією. Це спонукає клієнта довіряти фахівцям центру та пришвидшують рішення про звернення до лікаря.

Наша співпраця вже давно перейшла у дружбу! Тому, щиро бажаю Івану не складних пацієнтів, щоб вивільнити час для розробки нових програм, технік і методик, написання брошур та книг! Успішної роботи центру та задоволення від успіхів!